Nowość wśród wyrobów medycznych na obrzęk limfatyczny, czyli bielizna kompresyjna firmy Thuasne

Obrzęk limfatyczny to schorzenie, które przysparza wiele nieprzyjemnych i dokuczliwych dolegliwości chorym. Jedną z nich jest rozległy obrzęk tkanek, który powstaje w wyniku zaburzenia przepływu limfy. Najczęściej pojawia się on na kończynach dolnych czy górnych, rzadziej na innych partiach ciała, jak np. miednica czy klatka piersiowa. Wówczas niezbędny jest profesjonalny drenaż manualny wykonywany przez specjalistów, a także kompresjoterapia podtrzymująca uzyskane efekty. W tym celu firma Thuasne stworzyła produkty Mobiderm, do której należy bielizna kompresyjna. Czym ona się charakteryzuje? O tym poniżej.

Thuasne – lider wśród producentów wyrobów medycznych

Thuasne to ceniona firma zajmująca się produkcją wyrobów medycznych, która działa na rynku od 1847 roku. Jest to jeden ze znanych liderów europejskiego rynku, dostarczający innowacyjne i komfortowe produkty dotyczące opieki zdrowotnej, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Ostatnimi czasy współpracownicy firmy skupili swoją uwagę na terapii rozległych obrzęków limfatycznych. W oparciu o współpracę z pacjentami oraz pracownikami służby zdrowia stworzyli oni gotową odzież Mobiderm, jak na przykład pończochy, rękawiczki, rękawy i podkolanówki. Od niedawna do swojej oferty wprowadzili innowacyjną gamę produktów intymnych. Jest to nowoczesna bielizna kompresyjna na obrzęk limfatyczny, która ma poprawiać jakość życia pacjentów na co dzień.

Bielizna kompresyjna na obrzęk limfatyczny Mobiderm Intimate

Bielizna kompresyjna na obrzęk to nowoczesna gama produktów uciskowych firmy Thuasne, która oferuje nowe możliwości pielęgnacji narządów płciowych, miednicy, piersi i klatki piersiowej w przebiegu choroby. W jej skład wchodzą mobilizujące spodenki dla kobiet i mężczyzn oraz biustonosz kompresyjny. Są to produkty wyprodukowane z wysokiej jakości, elastycznych, lekkich materiałów, w których umieszczone są wkładki mobilizujące Mobiderm zbudowane z małych, piankowych kosteczek. Bloczki te mają za zadanie generować różnicę ciśnień pomiędzy strefą zetknięcia się kostek z sąsiednim otoczeniem, dzięki czemu tkanki podskórne są mobilizowane, a drenaż limfatyczny poprawiony. Poza tym ta bielizna kompresyjna jest wygodna w noszeniu, łatwa do zakładania i zdejmowania, a także prosta w czyszczeniu. W dyskretny sposób wspomaga pacjentów na co dzień, poprawiając ich jakość życia.

Bielizna kompresyjna na obrzęk – gdzie kupić?

Bieliznę kompresyjną Mobiderm Intimate, jak również i inne wyroby medyczne firmy Thuasne, można zakupić w dobrze zaopatrzonych sklepach medycznych stacjonarnych, gdzie w doborze produktów pomoże nam wyspecjalizowany personel. Natomiast osoby, które preferują zakupy internetowe, mogą liczyć na dostępność tych wyrobów medycznych w sprawdzonych sklepach internetowych. Należy jedynie przed zakupem dokonać odpowiednich pomiarów, które później trzeba porównać z dostępnymi tabelami rozmiarów i gotowe. Zapewne wybrana przez nas bielizna kompresyjna zagwarantuje nam komfort użytkowania, a także pomoc w codziennym funkcjonowaniu.

 

 

Artykuł sponsorowany

0 komentarzy

Dodaj komentarz